Sevdiğiniz erkeği, nasıl çıldırtacağınızı bilkmiyorsanız, bu yazımızı okumanızı öneriyoruz. 5 kolay adımda kendinizi yenileyerek erkeğinizi nasıl çıldırtacağınız konusunda tav.siyelerimiz olacak. 5 ADIMDA YATAKTA YENİ BİR SİZ 1. Vücudunuzla ilgili beğen


Sevdiğiniz erkeği, nasıl çıldırtacağınızı bilkmiyorsanız, bu yazımızı okumanızı öneriyoruz. 5 kolay adımda kendinizi yenileyerek erkeğinizi nasıl çıldırtacağınız konusunda tav.siyelerimiz olacak.
5 ADIMDA YATAKTA YENİ BİR SİZ
1. Vücudunuzla ilgili beğenmediğiniz noktaları, can sıkıcı düşünceleri aklınızdan çıkartın. Kendinize haksızlık etmeyin ve buna inanın.
2. Yeni hareketleri denemek sizi terdirgin edebilir, yeni birşeyler denemeden önce konuşun, kendiniz ve partnerinize güvenin.
3. Seks yaşamınızı gözden geçirin ve canlandırmak için deneyebileceğiniz, size uygun yenilikler planlayın.
4. Nefes almayı unutmayın. İnsanlar kaygılı olduklarında nefes almayı azaltırlar. En iyi rahatlama tekniği derin bir nefes almak, 5 saniye tutma ve geri vermedir. Nefes alıp vermeyi üç kere tekrar edin ve kaygılarınızın yok olduğunu hissedin.
5. Her seks sırasında ufak bir değişiklik yapın. Bu seks yaşamınızın canlı kalmasını sağlayacak.ediğiniz herşeyi yapın. Eğer kötü hissediyorsanız , yaptığınız hataları yeniden yapmamaya ve güveninizi kaybetmemeye çalışın.Georgiaın yeni bir seksüel siz oluşturmanıza yardımcı olacak önerilerini deneyin.. İşte 5 adımda yatakta yeni bir siz..

‹‹ Önceki yazı

Masturbasyon Teknikleri

Sonraki yazı ››

Kış aylarında grip hastalığına önlem

Pro Sağlık

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorum yapmak ister misiniz?

sağlıkEn Popüler Sağlık Yazıları