Bazı cinsel pozisyonlar hem erkeklerin hem de kadınların cinsel doyuma ulaşmasını kolaylaştırır. İşte daha kolay orgazm olmanıza yardımcı seks pozisyonları: 1-Kelebek Pozisyonu Kadın sırt üstü yatarak kalçalarını yatağın uç kısmına yakın tutar. Erkek aya

Bazı cinsel pozisyonlar hem erkeklerin hem de kadınların cinsel doyuma ulaşmasını kolaylaştırır. İşte daha kolay orgazm olmanıza yardımcı seks pozisyonları:

1-Kelebek Pozisyonu

Kadın sırt üstü yatarak kalçalarını yatağın uç kısmına yakın tutar. Erkek ayakta durarak vajinaya girer. Ardından kadın bacaklarını erkeğin omzuna koyar ve kalçasını hafifçe yukarı kaldırır. Bu pozisyon serviks bölgesinin daha çabuk uyarılmasına yardımcı olur ve penisin vajinaya tam olarak girmesini sağlar.

2-Koital Hizalama Pozisyonu
Çiftler sekse misyoner posizyonu ile başlar. Penis vajina tam olarak girdikten sonra kadın bacaklarını kapatır. Erkek daha sonra penisini kilitorisi uyarak çekilde ayarlar. Bu pozisyon kadınların daha çabuk orgazm olmasına yardımcı olur.

3-Tezgah Üstünde
Bu pozisyonda kadın mutfakta tezgah üzerinde uzanır. Erkek ayakta durarak vajinaya girer. Tezgah kadının daha kolay kaymasına sağlar ve erkeğin kendisini tamamen kontrolde hissetmesini sağlar.

4-Makas Pozisyonu
Bu pozisyonda kadın cinsel ilişkiyi ve penisin vajinaya girişini kontrol eder. Ayrıca bu pozisyonda kilitoris uyarılması daha kolaydır. Bu pozisyonda erkek sırt üstü yatar dizlerini hafifçe kırar ve kadın bir bacağını erkeğin bacaklarının arasında alır ve diğerini de kalçasının üzerinden atar.

5-Ayakta Seks

Eğer erkeğiniz güçlü ve kuvvetli ise bu pozisyon sizi kendinizden geçirecek. Bu pozisyonda erkek ayakta durur ve kadın bir duvara yaslı bir şekilde bacaklarını erkeğin beline dolar. Bu pozisyon yüksek bir fiziksel güç ister ve her çifte uygun değilidir.

‹‹ Önceki yazı

Yoga İle Seks Hayatınızı Geliştirin

Sonraki yazı ››

Kış aylarında grip hastalığına önlem

Pro Sağlık

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorum yapmak ister misiniz?

sağlıkEn Popüler Sağlık Yazıları