Harika bir seks için Seks terapisti Georgia Foster ve Beverley Anne Foster şehvetinizi arttırmanın 4 sırrını bildiklerini iddia ediyor. Bu sırlar, ikilinin ‘The 4 Secrets Of Amazing Sex’ (Mükemmel Seksin 4 Sırrı) adlı kitaplarında yayınlandı. Kitabı yazar

Harika bir seks için
Seks terapisti Georgia Foster ve Beverley Anne Foster şehvetinizi arttırmanın 4 sırrını bildiklerini iddia ediyor. Bu sırlar, ikilinin ‘The 4 Secrets Of Amazing Sex’ (Mükemmel Seksin 4 Sırrı) adlı kitaplarında yayınlandı. Kitabı yazarken seksin zihinsel yönü üzerinde durduklarını belirten uzmanlar, mükemmel bir seks için zihnin de bu olaya iştirak etmesi gerektiği üzerinde duruyorlar.
Harika bir seks için,
1. BAŞTAN ÇIKARTMA;
Partnenizi nasıl tutukulu hale getirebilir, yani onu ayartabilirsiniz. Çoğu insan seksi hissettiği için kendini suçlu hisseder, bu yanlış. İşi ilk önce beyinde bitirmeliyiz. Seksüel duygularınızı hemen arttıran, sizi baştan çıkaran unsurları fark edin.
2. HİS;
Partnerinizi 6 duyunuzla hissedin. Atanızdaki enerjiyi, çekim gücünü farkedin ve koku, dokunma, ses, tat duyularınızla enerjinizi paylaşın. Günlük yaşamda 6 duyunuzu görmezden geldiğiniz zamanlar olabilir ancak seks duyularınız olmadan berbat olur.
3. TESLİM OLMA;
Partnerinizle birlikte seks yaparken güvende hissetmeniz çok önemli. Baştan çıkarma, duyularınızla enerjinizi paylaşma aşamasından sonra, zihniniz ve duygularınız canlıdır. Orada olmaya ihtiyacınız olduuğunu hissedin ve partnerinizin düşünceleriyle hareket edin. Kendinizi ona bırakın, teslim olun.
4. DÜŞÜNCELER;
Eğer ilk üç sır işinize yaradıysa, tüm hissettikleriniz ve deneyiminizi birbirinizle paylaşın. Memnunsanız yaşadıklarınızı gözden geçirerek yapmak isteyeceksiniz.

‹‹ Önceki yazı

DR.ENDER SARAC'TAN DETOKS DIYETI

Sonraki yazı ››

Kış aylarında grip hastalığına önlem

Pro Sağlık

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorum yapmak ister misiniz?

sağlıkEn Popüler Sağlık Yazıları